Glinka Zielona

Gąski posiadają od wielu lat skarb, o którym wiele wiedzą mieszkańcy zagranicy, a w Polsce jest on jeszcze niezbyt znany. Glinka zielona występuje np. w pobliżu latarni morskiej, a jej zastosowanie lecznicze posiada nazwę - argilloterapia.

Ta metoda wspomaga leczenie m.in. wrzodów żołądka, zapalenia jelit, okrężnicy, prostaty, stwardnienia rozsianego i wielu innych dolegliwości. Łącznie doliczono się skuteczności leczenia, aż 102 chorób.

Glinkę stosuje się również w przemyśle kosmetycznym. Od lat w Ameryce Południowej, Afryce, na Dalekim Wschodzie oraz w wielu krajach Europy sprzyja ludziom w zdrowiu i urodzie.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Glinka Zielona adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Glinka Zielona, zobacz gdzie w Gąskach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Glinka Zielona.
  • 76-034 Gąski
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Glinka Zielona opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij